22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Американські ветерани обмінялися досвідом з помічниками ветеранів Вінниці


  • До одного з Прозорих офісів соціального спрямування Вінниці завітали американські ветерани Ді Джей Скелтон та Джордж Чунінг.
  • Вони приїхали до України, щоб поділитися досвідом допомоги ветеранам та обмінятися знаннями з українськими фахівцями.

Зустріч з помічниками ветеранів

Під час зустрічі з помічниками ветеранів Вінниці американські гості ознайомилися з принципами роботи та особливостями надання допомоги демобілізованим бійцям в Україні. Їх зацікавила система «рівний-рівному», яка використовується у проекті Помічник ветерана.

Цей проект, що був запущений у Вінниці минулого року, передбачає надання психологічної, соціальної та юридичної допомоги ветеранам та членам їхніх сімей.

Обмін досвідом

Ді Джей Скелтон та Джордж Чунінг поділилися досвідом роботи організації TAPS, яка надає підтримку ветеранам та їхнім сім’ям у Сполучених Штатах. Вони розповіли про те, які програми та послуги доступні американським ветеранам, а також про те, з якими проблемами вони стикаються.

Можливість співпраці

Під час зустрічі йшлося про можливість співпраці між Україною та США у сфері допомоги ветеранам. Американські гості висловили зацікавленість у відкритті представництва TAPS у Вінниці.

Важливість підтримки ветеранів

«Ми вдячні за те, що американські ветерани поділилися з нами своїм досвідом, — зазначила перша заступниця директора департаменту соціальної політики міськради Наталія Паламарчук. — Це дозволить нам покращити нашу роботу з ветеранами та надати їм ще більше підтримки».

Наступні кроки

Ді Джей Скелтон та Джордж Чунінг проведуть у Вінниці два дні. Окрім зустрічі з помічниками ветеранів, вони планують завітати до реабілітаційного госпіталю.

Ця зустріч стала ще одним кроком на шляху до покращення життя ветеранів в Україні. Завдяки обміну досвідом та співпраці з іноземними партнерами Україна зможе створити систему підтримки ветеранів, яка відповідатиме найкращим світовим стандартам.

 Джерело