20.06.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Безкоштовний доступ до басейну для ветеранів з інвалідністю

У Вінниці знову крокують вперед у підтримці та забезпеченні зручних умов для ветеранів, які отримали інвалідність через участь у військових діях.

За рішенням сесії, ветерани з інвалідністю, які брали участь у захисті суверенітету України з 2014 року, отримали право безоплатно користуватися басейном протягом 50 годин на рік. Це рішення стало можливим завдяки співпраці з комітетом по фізичній культурі й спорту, які також внесли зміни до статуту закладу, щоб забезпечити проведення фізичної реабілітації. Додатково уведено штатні посади інструктора з фізичної культури та фахівця з фізичної реабілітації для забезпечення якісних послуг.

Директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова підкреслила, що це рішення є частиною систематичної роботи з розширення переліку пільг та гарантій для Захисників і Захисниць та їхніх сімей. Вона також наголосила на важливості фізичної реабілітації та соціалізації ветеранів, які постраждали під час війни.

Також, нагадуємо, що у Вінниці для військових, які перебувають на реабілітації, організовують безплатні екскурсії містом.

 

Джерело