20.06.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Чому крита тераса краща?

крита тераса

Весна – це час, коли після зимової млявості хочеться провести час на свіжому повітрі. Іноді хочеться трохи розслабитись, а не займатися активним відпочинком. У таких ситуаціях чудовим рішенням стане крита тераса.

Кому має бути цікава крита тераса?

Насамперед вона призначена для тих, хто любить проводити час на свіжому повітрі. Можна потягувати каву, читати книгу або слухати музику в тиші та спокої.

Це місце, яке може стати місцем зустрічі сім’ї та друзів. Влаштувати барбекю, пограти в настільні ігри або просто побалакати – тераса стане місцем, яке привабить усіх.

Основні переваги тераси

Чому варто покрити терасу дахом? Ось основні аргументи:

• Захист від негоди – дощ чи вітер можуть на мить зіпсувати сімейні посиденьки. Якщо тераса має дах, то негода, яка застигла зненацька, не зіпсує вечірки. Вона забезпечить захист від сонячних променів, які можуть бути небезпечні для здоров’я, а також приємну тінь, завдяки якій не доведеться страждати від спеки.
• Захист підлоги – у деяких людей на терасі дерев’яна підлога. Він особливо схильний до впливу сонячних променів і води, що може призвести до гниття. Бетонна підлога, навпаки, захищає від надмірного нагрівання. Акрилова тканина здатна затримувати до 95% сонячного тепла та променів, тим самим захищаючи від спеки як мешканців, так і підлогу.
• Можливість облаштування тераси – оскільки є відмінний захист від негоди, ніщо не заважає облаштувати терасу. Деякі використовують терасу як додатковий «склад», зберігаючи на ній барбекю або інструменти.
• Естетика – тераса може дати друге життя будинку. Він виглядатиме ефектніше, і відчується ковток свіжого повітря. Можна вибрати консервативний чи сучасний вид тераси.

Додаткові аксесуари

Щодо дизайну, не варто заперечувати, що тераса має стати місцем, де захочеться проводити час. Тому тераса – це ідеальне рішення. Будь то журнальний столик, невелика книжкова шафа, диван або крісло-гойдалка, такі меблі можуть бути розміщені на терасі без будь-яких проблем, адже погана погода більше не загрожує. Таким чином, можна буде створити ще один затишний куточок у будинку. Післяобідня кава, вечірнє читання книги або просте проведення часу в родинному колі. Все це буде у кроковій доступності. Також можна насолоджуватись красою свого саду.