• Наприкінці січня Кабмін вніс на розгляд нардепам законопроєкт про мобілізацію. Там прописані ключові норми про порядок військового обліку та служби.
  • Як ви вважаєте, чи має мобілізація посилитися з урахуванням ситуації на фронті та необхідності ротації для Воїнів, які боронять Україну вже тривалий час? І що потрібно змінити у підході до призову військовозобов’язаних?

З такими питаннями ми звернулися до читачів на наших сторінках у Facebook та Instagram. І ось деякі відповіді людей з коментарів:


Маргарита Панчук

— Звісно, що потрібно. Бо як чекати та фантазувати про повернення до кордонів 1991 року, то у нас більшість. А як ці кордони відвойовувати, то всі розбіглися. І повинна бути  демобілізація, для тих хто третій рік у ЗСУ.


Наталія Скорбун

— Ротація потрібна, бо діти змучились. Я це знаю, адже мої рідні воюють. Повинна бути мобілізація для всіх. Гадаю, що правоохоронців та силовиків у перші ряди треба ставити, вони ж давали присягу.


Наталія Варич

— В усіх підрозділах недокомплект. А влада продовжує саботувати прийняття нового закону про мобілізацію, бо це не подобається їх виборцям — сцикунам на диванах.


Олег Дяченко

— Військових в Україні 900 тисяч. На фронті воюють без ротації 300 тисяч. Питання: де решта 600 тисяч? Гадаю, що дають командирам хабарі, і сидять у тилу. І ще питання: де 180 тисяч поліцейських? Чи вони присягали на вірність не народу України, а путіну?


Людмила Пастушенко

— Не хватайте всіх, кого попало на вулиці, щоб зробити план. Особливо незрячих, діабетиків, післяопераційних людей, які отримали інвалідність.

А як гадаєте ви, чи потрібно посилювати мобілізацію? Пишіть свої відповіді у коментарях!

Раніше, нагадаємо, ми розповідали нюанси нового законопроєкту про мобілізацію.