23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Директор побив школяра? – Скандал у Вінницькій області

У Лукашівці директор місцевої школи підозрюється у побитті учня.

17 травня 2024 року у ЗМІ з'явилася інформація про те, що директор школи в Лукашівці, Віталій Володимирович Муравський, побив 13-річного школяра. Інцидент викликав хвилю обурення серед батьків та місцевих жителів. За словами очевидців, директор, можливо, намагався таким чином «виховати» дитину.

Поліція Вінницької області підтвердила, що розпочато розслідування за фактом можливих неправомірних дій директора школи. Згідно з офіційним коментарем поліції, 16 травня до них надійшла інформація про те, що директор одного з навчальних закладів Вінницького району причетний до нанесення тілесних ушкоджень малолітньому. 13-річного хлопця направлено на проходження судово-медичної експертизи для встановлення ступеня отриманих травм.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження). На цей час тривають слідчі дії для з'ясування обставин та мотивів інциденту.

Варто зазначити, що Віталій Муравський вже був відомий місцевій громаді своїми неоднозначними вчинками. Він навіть значився у реєстрі корупціонерів, що додатково викликає недовіру до його професійної та особистої репутації.

 

Джерело