24.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Групу злочинців, що в 2020 році підривали банкомати, відправлено за грати

Такий вирок виніс Гайсинський районний суд на підставі зібраних слідством доказів.

Очільник кримінальної групи отримав 7 років 2 місяці позбавлення волі  з конфіскацією майна, а його спільники – по 3 роки 10 місяців також із конфіскацією майна.

Як раніше повідомляв VinTime, члени злочинного угруповання були озброєні бойовою автоматичною зброєю, використовували гранати, саморобні вибухові пристрої.  Зловмисники підривали банкомати та викрадали із них готівку.  Обличчя ховали за балаклавами, використовували камуфльований одяг та пересувались на позашляховиках.

Членів банди було заарештовано 6 жовтня 2020року на території Вінницької та Київської областей силами оперативників управління карного розшуку, ДКР,  кримінальної поліції  ГУНП у Вінницькій області та бійців КОРДу за процесуального керівництва прокуратури області.

Суд першої інстанції визнав організатора винуватими у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 185, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 194, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та визначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк сім років і два місяці з конфіскацією майна

Новини Вінниці / Групу злочинців, що в 2020 році підривали банкомати, відправлено за грати Новини Вінниці / Групу злочинців, що в 2020 році підривали банкомати, відправлено за грати Новини Вінниці / Групу злочинців, що в 2020 році підривали банкомати, відправлено за грати Новини Вінниці / Групу злочинців, що в 2020 році підривали банкомати, відправлено за грати

Джерело