22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Куди у Вінниці віддати вживаний одяг

Така ініціатива активно підтримується в пунктах прийому “Полум’я надії” та центрі від “Спільної справи” в мікрорайоні “Сабарів”. Зараз особлива потреба в чоловічому одязі та взутті, а також у великих розмірах жіночого одягу. Про це розповіла Суспільному завідувачка гуманітарного складу Тетяна Трушина.

Одна з переселених, пані Олександра, шукала куртку на весну розміру 54, але, на жаль, нічого не знайшла. Проте, вона взяла кілька книг для читання, висловлюючи свою вдячність за цю можливість.

Завдяки доброчинності та волонтерам, речі в гуманітарному складі перевіряють та сортують. Жіночий та чоловічий одяг окремо, розташовані за розмірами, щоб полегшити вибір та подбати про порядок. Центр готовий надати одяг не лише переселенцям, але і всім, хто потребує. Працюють тричі на тиждень — вівторок, середа та субота з 12 до 16 години.

За словами Тетяни Трушини, завідувачки гуманітарного складу, зараз особлива потреба у чоловічому одязі та взутті, особливо у розмірах 50 та більше. Волонтер Сергій Капітула додає, що потреба особливо велика серед безхатьків, і те, що люди приносять, вже не вистачає. Він закликає подавати чоловічий одяг різних розмірів та взуття розмірами 40 та 42.

У пункті прийому “Полум’я надії” також зазначають на підвищену потребу у чоловічому одязі, взутті розмірів 40 та 42, спідній білизні та інших предметах гардеробу. Безхатько Віктор висловлює вдячність за надану допомогу та висловлює задоволення від можливості вибрати весняні речі.

Завдяки гуманітарним ініціативам, відзначається важливість спільних зусиль та небайдужих громадян, які допомагають тим, хто зазнає важкостей.

Вживаний, але чистий одяг можна здати:

  • ГО “Спільна справа” (вул. Черняховського, 82, телефон: +38 066 293 3232, +38 093 479 82 25).
  • ГО “Полум’я надії” (вул. Пирогова, 74, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 12, телефон +38 096 006 36 05, +38 063 376 45 64).
  • МІТКИ

Можливо, ви пропустили