23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Культурна програма до Дня Конституції у Вінниці

Цьогоріч у Вінниці запланована насичена культурна програма, що включає різноманітні заходи від виставок до благодійних концертів на підтримку армії.

27 червня

Програма розпочинається 27 червня з освітніх заходів у бібліотеках:
– О 14:30 у бібліотеці-філії №21 в селі Великі Крушлинці на вулиці Українській, 28А, відбудеться година права на тему «Конституція України – символ незалежної держави».
– О 15:00 у бібліотеці-філії №20 в селі Малі Крушлинці на вулиці Незалежності, 5, пройде інформаційна година «Конституція – основний закон держави».

28 червня

Безпосередньо у День Конституції заплановані наступні заходи:
– О 09:00 в кінотеатрі «Родина» (вулиця Оводова, 47) відбудеться показ документального фільму з циклу Невідома Україна «Пилип Орлик. Пакти і Конституція».
– О 12:00 у закладі культури ВЦКС в селі Вінницькі Хутори на вулиці Незалежності, 33-Б, відкриється виставка картин української символіки та вишивки із атласних стрічок на сітці.
– О 14:00 у бібліотеці-філії №4 в селі Вінницькі Хутори на вулиці Сагайдачного, 95, діти зможуть взяти участь у грі-подорожі «Конституція України в малюнках».
– О 15:00 у закладі культури ВЦКС в селі Щітки на вулиці Миру, 35, відбудеться тематичний вечір «Живи та міцній, наша Україно».
– О 18:00 у закладі культури ВЦКС в мікрорайоні Сабарів на вулиці Олексія Миргородського, 74, пройде благодійний концерт на підтримку ЗСУ «Доньки та сини вільної країни».

29 червня

Програма продовжиться 29 червня:
– О 14:00 на площі «Водограй» Центрального парку ім. М. Леонтовича розпочнеться ІХ-й Фестиваль польової кухні ім. Т. Сича, присвячений пам’яті загиблих Героїв.

30 червня

Завершаться святкові заходи 30 червня:
– О 19:00 у закладі культури ВЦКС в селі Малі Крушлинці на вулиці Незалежності, 5, відбудеться концертна програма «Слава і воля України».

Джерело