20.06.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

На Вінниччині попрощались із загиблим захисником Сергієм Собком

За два тижня до 43-річчя, захищаючи українську землю від окупантів, 5 грудня загинув військовий Сергій Собко з Вінниччини. Вчора, 17 грудня, у селі Сумівка Бершадської територіальної громади попрощались із земляком.

Про це повідомив Віталій Драган, Бершадський міський голова.

«Не вагаючись, він став на захист Батьківщини, був патріотом своєї рідної землі і воював за Україну та її народ», – написав він.

Жителі громади, представники місцевої влади, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими провели в останню дорогу українського воїна. Односельчани попрощалися зі справжнім патріотом, сином, хорошим другом та односельцем.

На жаль, ця жорстока війна забирає найкращих синів і дочок України, які найбільше люблять свою державу, рідних, український народ та готові боротися за них до останнього подиху.

Вічна пам’ять та шана Герою!

Новини Вінниці / На Вінниччині попрощались із загиблим захисником Сергієм СобкомНовини Вінниці / На Вінниччині попрощались із загиблим захисником Сергієм СобкомНовини Вінниці / На Вінниччині попрощались із загиблим захисником Сергієм СобкомНовини Вінниці / На Вінниччині попрощались із загиблим захисником Сергієм СобкомНовини Вінниці / На Вінниччині попрощались із загиблим захисником Сергієм СобкомНовини Вінниці / На Вінниччині попрощались із загиблим захисником Сергієм СобкомНовини Вінниці / На Вінниччині попрощались із загиблим захисником Сергієм Собком

Можливо, ви пропустили