15.06.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Начальник Вінницької ОВА порадив хейтерам скористатися лупою


  • Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов відповів на випади та хейт, який оприлюднювали у соціальних мережах стосовно його годинника.

Нещодавно у мережах з’явилися ілюстрації годинника, який нібито належить Борзову. 


Нагадаємо, очільник Вінницької військовоі адміністрації Сергій Борзов днями взяв участь у спецпогашенні поштової марки на честь 32-ї річниці заснування військової частини 24-го прикордонного загону. Там чиновник засвітив годинник швейцарської компанії.

«Годинник, виготовлений з 18-каратного білого золота, належить до моделі Yacht-Master 42 від Rolex, і його вартість оцінюється приблизно в €30 000 або 1,3 мільйона гривень за офіційним курсом. Цікаво, що в декларації Сергія Борзова цей годинник не фігурує. Наразі невідомо, яким чином голова Вінницької ОВА придбав цей витончений аксесуар», — писали в телеграмах-каналах.

Щоправда, неозброєним збільшувальними приладами оком помітно, що годинники тільки схожі, але далеко не ідентичніВізуально годинник чиновника здалеку схожий на модель Yacht-Master 42 від Rolex, який коштує 1 мільйон 320 тисяч гривень. Але насправді це набагато демократичніша модель від Tag Heuer за 75 504 гривні. Різницю видно з іншого розташування цифр на циферблаті годинника начальника ОВА, ніж на «Ролексі».

Сергій Борзов відповів на запит преси і показав квитанцію на цей годинник.


Також очільник Вінницької ОВА відреагував на повідомлення в мережі і дав на них відповідь, згадавши гумористичне минуле. Він написав: «Якщо в моєї дружини немає Ролекс, то в мене точно їх не може бути! Візьміться за лупу!»

Разом з тим у деяких вінницьких виданнях відзначають, що анонімні телеграм-канали поширюють замовні повідомлення, щоб дискредитувати очільника військової адміністрації Вінниці. Ці повідомлення не ґрунтуються на реальних фактах і мають на меті лише посіяти розбрат і недовіру до влади.