22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Напередодні весни тварини та птахи Подільського зоопарку забезпечені необхідними кормами


  • Подільський зоопарк — це не лише місце, де можна побачити цікавих тварин, але й простір, де люди об’єднуються задля спільної справи.
  • Завдяки згуртованості та небайдужості вінничан, зоопарк продовжує розвиватися та дарувати людям радість спілкування з природою.
  • А підтримка раціону тварин на початку весни важлива перед народженням нового потомства.

Життя зоопарку — це щоденний робочий процес: нагодувати, полікувати, прибрати, відремонтувати, завантажити, помити.

Напередодні весни Подільський зоопарк у Вінниці може похвалитися не лише оновленою територією та цікавими експонатами, а й щедрими дарунками від небайдужих людей.


Завдяки підтримці підприємців та жителів міста, всі тварини зоопарку забезпечені кормами та необхідними ресурсами для комфортного переходу до нового сезону.


З початком зими зоопарк завжди стикається з певними труднощами, адже потреба у кормах та інших ресурсах зростає.


Другий рік війни додав нових викликів, але завдяки згуртованості та небайдужості вінничан, зоопарк зумів їх подолати.


— Підприємці міста організували регулярний підвіз сіна, овочів, фруктів та інших продуктів харчування для тварин. Небайдужі жителі також долучилися до допомоги, приносячи корми, іграшки та інші необхідні речі, — повідомляють на Фейсбук-сторінці зоопарку.


Завдяки турботі людей, тварини Подільського зоопарку очікують на весну з нетерпінням. З настанням тепла вони зможуть більше часу проводити на свіжому повітрі, досліджувати оновлені вольєри та радувати відвідувачів своїми веселими витівками.