15.06.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Незаконний видобуток корисних копалин

На Вінниччині місцеві жителі повідомили про незаконний видобуток вапняку, що привернуло увагу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

Житель Томашпільської громади звернувся до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області зі скаргою на незаконний видобуток вапняку. Реагуючи на звернення, спеціалісти інспекції виїхали на місце події та провели обстеження двох кар’єрів. Вони виявили, що невідомі особи за допомогою спеціальної техніки займалися видобутком і вивезенням корисних копалин, порушуючи статтю 240 Кримінального кодексу України.

Державна екологічна інспекція повідомила про цей інцидент на своєму офіційному сайті. «Матеріали по даному факту направлено до правоохоронних органів для вирішення питання щодо відкриття кримінального провадження», – зазначають екологи. Вони також нагадали, що надра є виключною власністю народу України й надаються у користування тільки за спеціальним дозволом, який видає Державна служба геології та надр України.

Екологічна інспекція закликала громадян повідомляти про факти незаконного видобування корисних копалин. Якщо вам стали відомі такі випадки, інформуйте Державну екологічну інспекцію у Вінницькій області за адресою: вул. 600-річчя, 19, м. Вінниця, 2100, або електронною поштою [email protected] чи [email protected] (оформивши звернення відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян»).

 

Джерело