23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Платники податків Вінниччини сплатили понад півмільярда військового збору

За перше півріччя поточного року платники податків Вінниччини перерахували до зведеного бюджету 15 млрд 416,4 млн грн податків і зборів. Цей показник перевищив цифру за січень-червень минулого року майже на 2 млрд 765,0 млн грн.

Про такі здобутки під час святкового зібрання за участі керівництва Вінницької ОВА та Вінницької обласної ради з нагоди Дня податківця України повідомила в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат.

Зокрема, очільниця податкової служби регіону зазначила: «До державного бюджету, із загальної суми надходжень, було перераховано понад 8,1 млрд грн, місцеві бюджети загалом отримали майже 7,3 млрд грн”.

За словами Оксани Домерат за цими вагомими показниками – сумлінна праця платників податків Вінниччини, яка сприяє нашій якнайшвидшій перемозі та відновленню економічного розвитку країни.

Також упродовж січня-червня 2024 року платники податків Вінниччини перерахували до держбюджету 552 млн 233,2 тис. грн військового збору. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксани Домерат зазначений результат на 81 млн 965,1 тис. грн перевищує аналогічний показник І півріччя минулого року.

Посадовець нагадала, що відповідно до законодавства військовий збір формує доходи державного бюджету і спрямовується до нього у повному обсязі.

Джерело