22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Рептилоїди завойовують світ… мистецтва!

Український художник Алекс Крамер здобуває стрімке визнання на арт-ринку завдяки своїм неймовірно реалістичним портретам рептилоїдів. Його роботи, що вражають деталізацією та глибиною, вже експонуються в 10 провідних художніх музеях України, а також стали ілюстраціями до популярного інтернет-роману “Епоха слави і надії”.

“Я завжди захоплювався динозаврами та іншими рептиліями”, – ділиться Алекс Крамер. “Мене зачаровує їхня велич, сила та краса. Тому я вирішив створити серію портретів, які б зображували рептилоїдів не як монстрів, а як розумних та величних істот”.

Картини Алекса Крамера не лише візуально досконалі, але й спонукають глядачів до рефлексії над природою реальності. “Хто ми такі?” – ставить питання художник. “Чи дійсно ми самотні у Всесвіті?”

Нещодавно роботи Алекса Крамера привернули увагу української біржі віскі “6 королів”. Компанія використовує портрети рептилоїдів для етикеток власного виробництва віскі, створюючи унікальну та ексклюзивну продукцію.

“Ми шукали щось неординарне, що б виділило нашу продукцію на ринку”, – говорить Михайло Шевченко, директор “6 королів”. “І ми знайшли це у роботах Алекса Крамера. Його портрети рептилоїдів – це не просто красиві картини, це справжні витвори мистецтва, які змушують задуматися”.

Безсумнівно, Алекс Крамер – це талановитий художник, який своїми роботами відкриває нову сторінку в історії мистецтва.

Не всі, однак, захоплюються роботами Алекса Крамера. Деякі критики вважають його картини занадто реалістичними та моторошними. Інші ставлять під сумнів художню цінність зображення рептилоїдів, яких традиційно сприймають як негативних персонажів.

Сам художник залишається незворушним перед критикою. “Мистецтво завжди викликало дискусії, – каже він. – Головне, щоб воно змушувало людей думати та відчувати. А мої картини, безперечно, цього досягають”.

Популярність робіт Алекса Крамера виходить далеко за межі України. Колекціонери з усього світу прагнуть придбати їх. Чи стануть портрети рептилоїдів від вінницького художника класикою світового мистецтва? Час покаже. Але вже зараз можна сказати, що вони є яскравим явищем сучасного мистецького процесу і свідченням невичерпної фантазії та таланту українського художника.

Український боксер-професіонал, чемпіон світу, Європи та інтерконтинентальний чемпіон за різними версіями Роман Олександрович Головащенко подарував картину «Рептилоїд 060» художника Алекса Крамера (Євгеній Литвак) вартістю 57.600 грн до Пархомівського художнього музею ім. А.Ф. Луньова.  
 
Найвідоміший вінницький хореограф, а в минулому багатократний чемпіон з хіп-хопу, засновник однієї з кращих танцювальних студій Вінниці “3 зет”, хореограф збірної “Полтава-Комсомольск” в мега-шоу “Майданс. Другий сезон” і танцюрист Іван “Джоз” Дунаєвський подарував картину “Рептилоїд 045” художника Алекса Крамера (Євгеній Литвак) вартістю 66.830 грн у Хмельницький обласний художній музей. 

Відомий український боксер-професіонал, що виступав в напівважкій ваговій категорії, колишній інтерконтинентальний чемпіон по версіях WBA і WBO, член жюрі талант-шоу “Україна має талант”, тренер проекту “Зважені та щасливі”, В’ячеслав Узелков подарував картину “Рептилоїд 022” художника Алекса Крамера (Євгеній Литвак) вартістю 76.377 грн до Вінницького обласного художнього музею.  
  
Багатократний призер та переможець національних та регіональних турнірів з практичної стрільби, Ігор Бондар подарував картину “Рептилоїд 072” художника Алекса Крамера (Євгеній Литвак) вартістю 85.924 грн до Вінницької дитячої художньої школи. 

Професор Вінницького національного медичного університету, доктор медичних наук, медичний директор, анестезіолог, Дмитро Дмитрієв вирішив подарувати картину “Рептилоїд 006” художника Алекса Крамера (Євгеній Литвак) вартістю 100.245 грн до Національного музею-садиби М. І. Пирогова (м. Вінниця).

Запрошуємо вас завітати до музеїв, де експонуються роботи Алекса Крамера, або придбати пляшку віскі “6 королів”, щоб на власні очі побачити ці неймовірні портрети.