• Два дні, 16 та 17 листопада, у Ладижинське водосховище запускали рибу. Заходи провели в районі села Степашки.

Згідно з Режимом рибогосподарської експлуатації відбулося зариблення Ладижинського водосховища. Напередодні про це розповіли у рибоохоронному патрулі.

— Користувачем планується вселити водні біоресурси: дволітки коропа, білого амура, карася сріблястого та товстолоба, загальною кількістю майже 185 тисяч екземплярів, — зазначили у повідомленні Вінницького рибоохоронного патруля. — Середня вага одного екземпляра малька становитиме приблизно 100 грамів. Загальна вага зарибку складатиме 18,5 тонн.

До речі, у Дмитренківське водосховище вселять майже 80 тисяч екземплярів риби в районі села Крутогорб, що у Гайсинському районі.

Користувачем планується вселити водні біоресурси: дволітки товстолоба, коропа, загальною кількістю 80 тисяч екземплярів. Середня вага одного екземплярів малька становитиме 100 грамів. Загальна вага зарибку складатиме близько 12 тонн.

На початку жовтня державна екологічна інспекція у Вінницькій області, нагадаємо, отримала інформацію про мор риби на аквафермі в Ладижині, де вирощували осетрових риб. Загинула ціла ферма, або дев’ять тонн червонокнижної риби. Це була білуга і стадо племінного азовського осетра.

Підприємець, який поніс великих втрат внаслідок мору риби на Ладижинському водосховищі, рішуче налаштований вияснити причини загибелі.

Деталі у матеріалі:

  • Триває розслідування справи про загибель дев’яти тонн червонокнижної риби. Що з’ясували?