23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

У Подільському регіональному онкоцентрі відкрили Центр менеджменту болю

Цей інноваційний підрозділ, створений для допомоги пацієнтам з гострим або хронічним болем.

Центр менеджменту болю розташувався у хірургічному корпусі онкоцентру. Для його роботи була створена спеціальна палата на два ліжка, оснащена всім необхідним обладнанням для надання якісної медичної допомоги. Зокрема, в палаті встановлено інклюзивний санвузол та підйомник для зручності пацієнтів з обмеженими можливостями. Лікарі, за допомогою центральної станції моніторингу, можуть безперервно слідкувати за станом пацієнтів та оперативно реагувати на будь-які зміни.

Центр працюватиме за індивідуальним підходом до кожного пацієнта, надаючи допомогу не лише онкохворим, але й іншим пацієнтам з гострим чи хронічним болем. Важливу роль у лікуванні відіграють інфузійні інфузомати, що дозволяють пацієнтам самостійно контролювати введення анестетика. Лікарі регулюють швидкість, час та дозування препарату. Також з пацієнтами та їх рідними працюватимуть психологи.

Центр надаватиме допомогу незалежно від виду та стадії онкологічного захворювання, а також надаватиме послуги військовим, сприяючи зменшенню страждань та підвищенню якості життя пацієнтів.

Директор онкоцентру Сергій Перегончук зазначив, що відкриття цього підрозділу є важливим кроком у забезпеченні комплексної підтримки пацієнтів.

Джерело