14.06.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

У Вінниці не будуть встановлювати головну ялинку та ілюмінації


  • До влади була петиція з проханням встановити головну ялинку в Центральному парку Леонтовича. Але звернення не набрало підписів, необхідних для розгляду.
  • Втім, ми дізналися відповідь на це прохання: ані ялинки, ані святкової ілюмінації у Вінниці не буде, поки триває повномасштабна війна.

Наприкінці жовтня до мерії Олександр Морозов подав петицію з пропозицією встановити головну ялинку в Центральному парку. Його звернення набрало усього 19 голосів підтримки з 350 необхідних для розгляду. І тому було відправлено в архів, без відповіді.

Однак ми поцікавилися в пресслужби Вінницької міськради, бути чи ні головній ялинці?

І ось отримали відповідь:

— Під час повномасштабної війни у Вінниці ялинку в Центральному парку встановлювати не будуть. Як і торік, так і цього року, — відповіла керівниця департаменту у справах ЗМІ та зав’язків з громадськістю Вінницької міської ради Наталія Конончук. — Не буде і святкової ілюмінації на вулицях міста, на це кошти з бюджету не виділяються. Святкувати будемо після Перемоги України.

Раніше, нагадаємо, ми запитували вінничан, чи треба ставити ялинку в Центральному парку. Більшість людей відповіли, що «ні».