22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

У Вінниці прощаються з молодшим сержантом Олександром Візнюком

Сьогодні, 23 грудня, Вінниця прощається з військовим Олександром Візнюком, який загинув від рук російських загарбників, з честю та до останнього подиху виконував священний обов’язок із захисту Батьківщини.

Про це повідомляє Вінницька міськрада.

Олександр Візнюк взяв до рук зброю у перші дні повномасштабного російського вторгнення. Мав досвід бойових дій в АТО/ООС, тож не вагаючись записався до війська. Був молодшим сержантом 72-ї окремої механізованої бригади. Брав участь у звільненні Київщини, кровопролитних боях на Донеччині. На жаль, один із них став для Олександра останнім. Серце воїна припинило битися 8 листопада…

Олександр Візнюк народився у Вінниці 11 лютого 1979 року. Навчався у 10-й школі, а згодом здобув освіту у Вінницькому національному аграрному університеті. Працював на посаді головного бухгалтера у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського.

З великим сумом зустріли звістку про його загибель друзі та колеги.

«Саша назавжди залишиться для нас прикладом людяності, порядності, відданості та любові до українського народу», «неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, хорошого друга та колеги», – йдеться у дописах.

У Олександра Візнюка залишилися батьки, дружина та син.

Церемонія прощання із загиблим Героєм розпочнеться поминальною панахидою у Спасо-Преображенському кафедральному соборі (початок о 12:00). А згодом схилити голови, віддаючи останню шану Захиснику, вінничани зможуть на площі Шевченка.

Поховають воїна близько 14:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Схиляємо голови та щиро вклоняємось рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!