23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

У Вінниці відзначили кращих рятувальників області

Понад 20 надзвичайників отримали почесні грамоти, а ще чотири офіцери були відзначені спеціальних звань.

За мужність, відвагу, самовідданість та високий професіоналізм в умовах воєнного стану Руслан Шевчук відзначив найкращих рятувальників області. Понад 20 надзвичайників отримали почесні грамоти й подяки від ДСНС України, Вінницької обласної військової адміністрації та відзнаки від Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.

Чотирьом офіцерам вінницького гарнізону було вручено спеціальні звання. Цей важливий момент підкреслив значущість їхнього внеску в безпеку та захист населення.

Також на церемонії провели на заслужений відпочинок двох досвідчених ДСНСників – полковника служби цивільного захисту Євгена Кобчука та головного майстер-сержанта Сергія Олександренка. За багаторічну бездоганну службу, високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків, а також за вірність українському народові, їм було вручено посвідчення ветеранів служби цивільного захисту.

Начальник обласного рятувального відомства під час нагородження зазначив, що бійці ДСНС щодня стоять на захисті життя людей, виконуючи свій професійний обов’язок. Він висловив вдячність особовому складу за самовіддану службу та побажав успіхів у подальшій роботі, яка присвячена порятунку людей.

Джерело