22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

У Вінницькій громаді влітку працюватиме 31 пришкільний табір

З початком літа Вінниця активно готується до організації дозвілля для своїх наймолодших жителів.

З 4 по 21 червня на базі місцевих шкіл будуть працювати 31 пришкільний табір, де діти зможуть насолодитися різноманітними розвагами та корисними активностями. Ця ініціатива затверджена під час чергового засідання виконкому міської ради 16 травня.

Цьогоріч в пришкільних таборах зможуть відпочити 4 440 дітей. Крім того, ще 60 обдарованих учнів матимуть змогу відпочити у серпні на базі Вінницького фізико-математичного ліцею №17. За словами Ірини Божок, заступниці директорки міського департаменту освіти, пришкільні табори будуть організовані на базі тих навчальних закладів, де облаштовані найпростіші укриття.

Прийняття дітей до таборів буде здійснюватися на основі поданих заяв батьків у відповідні заклади освіти та залежно від можливостей кожної школи. При цьому особлива увага буде приділена дітям з пільгових категорій. Як зазначила Ірина Божок, в першу чергу місця надаватимуться дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям загиблих або померлих захисників та захисниць, дітям учасників бойових дій, дітям з числа внутрішньо переміщених осіб, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей тощо.

Програма таборів передбачає різноманітні розваги та активності для дітей. Серед них – екскурсії, конкурси, квести, флешмоби та спортивні змагання. Табори працюватимуть з 9:00 до 17:00 години, забезпечуючи дітям цікаве та змістовне проведення часу.

 

Джерело