22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

У Вінницькому муніципальному притулку для тварин нещодавно запрацювала кінологиня

У Вінницькому муніципальному притулку для тварин кінологиня Анна Голубович виконує кілька головних функцій, розповідає керівник закладу Леонід Зелінський. Він зазначив, що введення посади кінолога – це важливий крок до покращення якості життя безпритульних собак та їхньої успішної адаптації у нових родинах. Така ініціатива демонструє відповідальність та турботу про тварин, а також сприяє формуванню більш гуманного та свідомого суспільства.

«Від вилову до адопції ми всією командою підтримуємо, допомагаємо та опікуємось нашими пухнастиками. Кожній тварині надається необхідна підтримка та кваліфікована допомога. Нових постояльців оглядає ветеринар, який створює на кожну собаку медичну картку, а кінологиня – обирає тварин для дресирування. Це значно підвищує шанси на прилаштування чотирилапих у нові домівки. Згуртована праця і велика любов до тварин роблять наш притулок справжнім прихистком для тих собак, які опинилися у складних життєвих обставинах», – зазначає начальник Муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський.

Також він додав, що важливим аспектом роботи притулку є вакцинація від сказу, що забезпечує безпеку як тварин, так і людей. Окрім того, у притулку здійснюють кастрацію та стерилізацію тварин, що сприяє контролю над популяцією безпритульних тварин у місті.

«Кінологиня зі свого боку проводить тренування із собаками, вчить їх основним командам, таким як “сидіти”, “лежати”, “до мене”. Також фахівчиня працює над корекцією небажаної поведінки та допомагає чотирилапим звикати до людей та інших тварин. Завдяки роботі кінолога, собаки стають більш підготовленими до життя у нових сім’ях. Це включає навчання правильній поведінці в домашніх умовах та спілкуванню з людьми», – каже Леонід Зелінський.

Сама ж кінологиня зазначила, що на території Вінницького муніципального притулку для тварин діє спеціальний майданчик, на якому пухнастиків тренують.

«У нашому притулку кожна собака має можливість не лише знайти новий дім, а й розвиватися, – підкреслює Анна. – Саме ви можете змінити життя собаки на краще, а вона – змінити ваше! Не купуйте – візьміть з притулку! Станьте героєм для тих, хто так потребує любові та турботи».

Тим, хто бажає взяти до себе додому чотирилапого хвостаня, потрібно звернутись за номером телефону: 067-383-83-77 або ж приїхати за адресою притулку: Гонти, 26-Е.

Більше про притулок можна дізнатись на фейсбук-сторінці закладу.

Джерело