23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

У вінницьких садочках та школах збирають пластикові кришки для допомоги ЗСУ

У закладах освіти Вінницької міської територіальної громади у співпраці з Фондом громади «Подільська громада» встановлюють спеціальні контейнери для збору пластикових кришок від напоїв. Загалом у межах цієї співпраці школи та дитячі садки міста отримають 40 контейнерів для збору. Наразі більшість з них вже передали в заклади освіти.

Про це повідомляють у Вінницькій міськраді.

Зібраний пластик віддаватимуть на переробку, а виручені кошти підуть на придбання безпілотника для підрозділу аеророзвідки Сил Спеціальних Операцій. Завдяки такій ініціативі вихованці садочків та школярі зможуть не тільки зменшити відходи та стати обізнанішими у напрямку переробки вторинної сировини, а ще й долучитись до підтримки ЗСУ.

«Ми маємо усіма способами допомагати нашим військовим, бо завдяки їм можемо навчатись та жити у відносно спокійних умовах. Спільними силами допомагаємо врятувати дорогоцінні життя та таку потрібну техніку там, де рахунок йде на хвилини. На цьому ми не зупинимось, адже війна стосується кожного і ми продовжуємо наближати українську Перемогу», – зазначає директор департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Можливо, ви пропустили