22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Університет для людей елегантного віку на Калинівщині відзначив ювілей Сьогодні 17:26

17 січня Університету III віку при “Територіальному центрі надання соціальних послуг” Калинівської міської ради виповнилось 10 років. За цей період Університет відвідали 90 людей елегантного віку. Вони своїм прикладом доводять, що пенсія – це не кінець життя, а тільки початок. Саме тоді настає золотий час для втілення усіх своїх мрій, планів та задумів.

Так з 2014 року “студенти” організували та провели 49 поетичних вечорів, 30 екскурсій по історично-культурним пам’яткам рідним краєм, переглянули 18 вистав в драматичному театрі ім. Садовського, здійснили 44 виїзди на природу. Систематично проводили кулінарні заходи та майстер-класи з вишивки, в’язання, техніки аплікації, ліплення, витинання та інші. За цей час взяли участь у восьми тренінгах, 10 майстер-класах та 20 лекціях на різноманітні тематики.

Університет створений для того, щоб об’єднати літніх людей в єдину дружну команду, дати їм можливість спілкуватися, подорожувати, щоб люди пенсійного віку змогли не тільки відпочити духовно, отримати позитивні емоції, а й збагатилися новими знаннями, обмінялися досвідом, – зауважила ректор Університету, завідувач відділення денного догляду Оксана Шелест.

Маючи великий життєвий досвід та знання, ви все одно прийшли навчатись і отримувати додаткові знання. Це заслуговує уваги та пошани і є гарним прикладом для інших поколінь. Бажаємо усім здоров’я, натхнення, нових знань та вмінь. Нехай натхнення і жага творчого пошуку завжди будуть вірними супутниками, а життя – багатогранним і цікавими.

Університет для людей елегантного віку на Калинівщині відзначив ювілей

Можливо, ви пропустили