22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

В Тяжилові з молотка продали котельню? Розпитали місцевих, що за історія


  • У 2023 році з молотка продали шість приміщень, власником яких є територіальна громада. Серед них був об’єкт у Тяжилові.
  • Місцеві кажуть, що то була котельня. Ми дізнались, чи так це насправді та що буде на місці старої будівлі.

Поспілкувавшись з жителями мікрорайону, дізналися, що об’єкт, який пішов з-під молотка — це приміщення котельні.

— Це приміщення котельні у дворі, з чотирьох боків який оточений багатоповерхівками, — розповіла Ольга. — Там ще поруч знаходиться дитячий майданчик та стоянка для автівок місцевих жителів.

За поясненнями звернулись до волонтерки та співзасновниці громадської ініціативи «Мій новий Тяжилів» Лілії Дишкант.

— Мені знайоме це приміщення, адже знаходиться у дворі, в якому я виросла, — каже активістка.— Там не котельня, а технічні приміщення, які знаходяться у комунальній власності. Частину цього приміщення минулого року продали. Продали лише частину, яка стоїть, руйнується, скільки я цю будівлю памʼятаю. Технічні приміщення так і залишились в обслуговуючих компаній.


Волонтерка розповіла, що колись у цьому приміщенні хотіли зробити дитячий простір, та не судилося.

— У 2017 ми хотіли зробити там дитячій центр, — розповідає Лілія Дишкант. — Та, коли виїхали проектанти по державним будівельним нормам — нам відмовили. Тоді перенесли проект на Тимошенка, 2А.

Запитали, як нові власники використовують приміщення і що тут має бути.

— Поки будівля стоїть, адже її продали лише в кінці минулого року. Наскільки відомо, викупив об’єкт ФОП, у якого КВЕД повʼязаний з магазинами. Тому, скоріше за все, буде щось схоже. Або ж власник будівлі перепродасть її.