- У Вінниці відбувся захід, присвячений питанню національної безпеки.
- Понад 50 представників громадських організацій, студентства, військових та волонтерів обговорили стан та перспективи розвитку Збройних Сил України.
- Експерти та учасники поділилися своїми поглядами на те, як зміцнити обороноздатність нашої країни.
Захід «Армія єдина гарантія національної безпеки України» пройшов 18 вересня. Зустріч була масштабною, зібралися прихильники зміцнення оборони України — понад 50 представників громадських організацій, студентства, військових та волонтерів обговорили актуальні питання національної безпеки та шляхи подальшого розвитку Збройних Сил України.
Захід розпочався з лекції про становище Збройних сил України у різні роки незалежності, далі тема лекція перейшла у висвітлення основних складових сильних збройних сил (оборонно-промисловий комплекс, зв’язок, структуру менталітет). Проводив лекцію студент Вінницького національного технічного університету, менеджер Deep State, засновник інформаційного каналу на мілітарну тематику «Vanguard» — Максим Джус.
Другою частиною заходу була панельна дискусія про питання посилення армії. Спікери обговорили, якою була армія у 2014, 2022 та 2024 роках, які перспективи є у розвитку, як суспільство ще більше може взаємодіяти з військовими, ділилися своїм особистим досвідом у сфері оборони.
Спікери:
- Максим Джус — студент Вінницького національного технічного університету, менеджер Deep State, засновник інформаційного каналу на мілітарну тематику «Vanguard».
- Михайло Ганчук — генеральний директор підприємства «Промавтоматика Вінниця».
- Андрій Грачов — Начальник управління у справах ветеранів війни Вінницької ОВА, військовий лікар, учасник бойових дій.
- Денис Романовський — Волонтер. Представник організації «Сила небайдужих».
- Богдан Копчатов. Ветеран. Учасник російсько-української війни.
Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «Героям Слава!». Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!
Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.