22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Вінничан запрошують на дві нові екскурсії. Деталі та вартість


  • У Вінниці 15 та 16 грудня відбудуться прем’єри двох нових екскурсій — «Контрасти» і «Таємниці рухливого міста».

«Контрасти»

«Контрасти» — про поєднання різних видів мистецтва і навіть різних епох, три локації з неймовірною енергетикою та інформацією про класичне театральне мистецтво, декоративно-ужиткове і сучасне образотворче мистецтво.

Перша зупинка — Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Садовського, друга зупинка — артпростір «Етночари», а третя зупинка — концептуальна арткав’ярня «Синій кактус».

Коли: 15 грудня. Ціна 380 грн. Деталі та реєстрація — за посиланням: https://forms.gle/KgbGFf19kC3U5YGo8

1

«Таємниці рухливого міста»

Екскурсія для дітей «Таємниці рухливого міста» — це історія розвитку громадського транспорту Міста ідей: тролейбусу, автобусу, трамваю і екотранспорту.

— На маленьких учасників та учасниць чекає екскурсія містом, конкурси з загадками та головоломками, майстер-клас з виготовлення моделей транспортних засобів, фотосесія і сюрприз, що надихне на нові відкриття та пригоди, — зазначають в анонсі. — Діти відвідають музей моделей транспорту, виставковий проєкт«Ретро по-вінницьки», що у центральному парку, та дізнаються багато цікавого. Це чудова нагода для діток зустріти нових друзів і отримати море незабутніх вражень

Коли: 16 грудня. Вартість: 200 грн. Деталі та реєстрація — за посиланням: https://forms.gle/ut7H7o5HMN3YcnVU7

1
1