02.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Вінницька паверліфтерка Мар’яна Шевчук виборола «срібло» на Кубку світу

Вінничанка Мар'яна Шевчук здобула срібну медаль на Кубку світу з пара паверліфтингу, що проходить у Тбілісі, Грузія.

Кубок світу з пара паверліфтингу у Тбілісі став місцем зустрічі 329 спортсменів з 65 країн. Протягом чотирьох днів українська команда боролася за високі результати та ліцензії на Паралімпіаду-2024.

Мар'яна Шевчук, виступаючи у ваговій категорії до 55 кг, здобула срібну медаль, посівши друге місце у категорії Best. Вона також зайняла п'яте місце у категорії Total. Це досягнення стало важливим кроком у підготовці до Паралімпіади-2024, демонструючи високу майстерність та силу української спортсменки.

Інші українські спортсмени також показали чудові результати. Юрій Бабинець, змагаючись у ваговій категорії до 88 кг, здобув бронзу в категорії Best і срібло в категорії Total, встановивши новий рекорд Європи з витисканням 221 кг. Костянтин Панасюк, змагаючись у ваговій категорії до 59 кг, зайняв сьоме місце в обох категоріях та восьме місце в паралімпійському рейтингу, що забезпечило йому ліцензію на Паралімпіаду.

Марина Копійка, виступаючи у ваговій категорії до 41 кг, зайняла шосте місце в обох категоріях. Ці результати підтверджують високий рівень підготовки та потенціал українських пара паверліфтерів.

Завершальний день змагань, 25 червня 2024 року, обіцяє бути не менш захоплюючим. Серед учасників, що будуть виступати, Наталія Олійник у ваговій категорії понад 86 кг та Антон Крюков у ваговій категорії понад 107 кг. Їхні змагання розпочнуться о 15:30 та 17:35 за місцевим часом відповідно (14:30 та 16:35 за київським часом).