Вінницькі спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та спортивну майстерність на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное.

Як повідомили на сторінці Управління спорту та рухової активності, вінницькі веслувальники на байдарках та каное увійшли до десятки найкращих на чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23 років. Змагання проходили з 17 по 21 липня 2024 року в місті Пловдив, Болгарія.

Четверо спортсменів з Вінничини змагалися з найкращими веслувальниками світу, гідно представляючи Україну на міжнародній арені:

• Георгій Селезньов разом з напарниками по екіпажу фінішував сьомим на олімпійській дистанції 500 метрів у байдарці-четвірці.
  • Юліанна Путніна за підсумками півфінального заїзду посіла 10 місце в загальному заліку, їй не вистачило всього однієї секунди, щоб потрапити до фіналу.
  • Володимир Нараєвський посів 12 місце в естафеті на 5000 метрів серед юніорів.
  • Євгеній Довгий за підсумками фіналів зайняв 37 місце на олімпійській дистанції 1000 метрів у байдарці-четвірці.

«Змагатися на одній арені з найкращими спортсменами світу в олімпійському виді спорту — це велике досягнення та чудовий досвід. Ми впевнені, що ваші найбільші перемоги попереду. Продовжуйте вірити в себе і ви досягнете найвищих вершин!» — зазначено у повідомленні Управління спорту та рухової активності.

Вінницькі веслувальники та їхні тренери з КЗ ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської отримали вітання за високий рівень підготовки та гарні дебютні результати. Їхній успіх є свідченням наполегливої праці, таланту та відданості спорту, що надихає молодих спортсменів на нові досягнення та перемоги.