23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Вінниця прощається з двома полеглими воїнами

Сьогодні, 10 травня, Вінницька громада з великим сумом проводить у вічність двох відважних воїнів, які віддавали своє життя, захищаючи Україну від ворога.

Життєві шляхи цих двох героїв переплелися у війні, де вони несли важливу службу для своєї країни. Вони виявилися непереможними в долі, протистоячи ворогові й віддавши все заради свободи України. Сьогоднішній день – це час для Вінниці вшанувати їх пам'ять і віддячити за їх жертовність.

Олег Остапенко, борець за свободу своєї країни, не лише воював на фронті, а й приносив внесок у соціальний розвиток Вінниці. Його доброта і відданість були позитивним прикладом для оточуючих. Він боровся за справедливість і гідність, не тільки у битвах, а й у повсякденному житті. Його загибель стала великою втратою для міста та країни в цілому.

Назарій Гринцевич, молодий герой, віддавав свою молоду душу заради свободи й незалежності. Його приклад відваги й самопожертви залишиться назавжди в серцях українців. Він мріяв захищати свою країну з дитинства і втілив свою мрію у реальність, вибравши службу в Збройних Силах України.

Сьогодні ми прощаємося з цими двома відважними синами України, зазначаючи їхні досягнення і героїзм в обличчі ворожої агресії. Нехай їхні душі спочивають у мирі, а їхні вчинки будуть вічно вшановані та запам'ятовані.

Церемонії прощання та панахиди відбудуться відповідно до розкладу, щоб вшанувати пам'ять і службу цих героїв.

О 13:00 та 13:30 відповідно на Алеї Слави Сабарівського кладовища будуть проведені поховання Олега Остапенка та Назарія Гринцевича.