23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Вінниця проводжає воїна у вічність

Сьогодні, 24 травня, Вінниця з важким серцем прощається з Василем Івановичем Вітюком, мужнім воїном, який віддав своє життя, захищаючи Україну.

Вітюк Василь Іванович добровільно вступив до лав оборонців України у перші дні повномасштабного вторгнення. Як стрілець-гранатометник у 120-й бригаді територіальної оборони ЗСУ, він разом із побратимами пройшов пекельні бої під Куп’янськом та Бахмутом. Його життя трагічно обірвалося 17 травня, коли снайперська куля наздогнала його поблизу села Стариця Чугуївського району Харківської області. На момент загибелі йому було лише 58 років. Вдома на нього чекали дружина та троє дітей, для яких він був опорою і захисником.

Народився Василь Вітюк 1 січня 1966 року у селі Тростянець Тиврівського району Вінницької області. Після закінчення школи він навчався у Миколаївському вищому професійному училищі суднобудування. Після навчання уклав контракт з армією і довгий час проходив службу у званні прапорщика у різних регіонах тоді ще радянського союзу. Повернувшись до цивільного життя, він оселився у Вінниці, де працював на підприємстві у Літинському районі.

Донька загиблого Героя, Олеся, зі сльозами на очах згадує свого батька: «Батько був душею нашої сім’ї. Чуйним, добрим, найкращим. Він нас усіх тримав та оберігав і саме заради нас пішов воювати…».

Церемонія прощання із Василем Вітюком розпочнеться о 10:00 за адресою: просп. Юності, 20. О 11:00 відбудеться поминальна панахида у Храмі на вул. Липовецька, 1-А. Поховають Захисника на його батьківщині у селі Тростянець.

Сьогодні Вінниця схиляє голови у скорботі, висловлюючи глибокі співчуття рідним та близьким Василя Вітюка. Його самопожертва і мужність залишаться у серцях всіх, хто знав його. Вічна, світла пам’ять Герою!

Джерело