24.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Волонтери виготовляють дрони на замовлення військових

Волонтери Олег, Анатолій та Владислав з Вінниччини надають безплатні послуги з виготовлення дронів для військових.

Згідно з повідомленням Суспільне Вінниця, ця ініціатива допомагає забезпечити українських захисників потужними засобами безпілотної розвідки та атаки.

Робота над виготовленням дронів почалася наприкінці 2023 року. Основна мета волонтерів – забезпечити якісні та ефективні дрони за доступною ціною, яка складає від 10 до 14 тисяч гривень. Для виготовлення використовуються деталі, придбані за допомогою пожертв.

За період піврічної роботи волонтери вже здійснили виготовлення 26 дронів-камікадзе та "Бомберів". Перші призначені для виконання спеціальних завдань, таких як доставлення вибухівки в цільову область, тоді як "Бомбери" можуть використовуватися багаторазово.

Олег, Анатолій та Владислав відповідають за різні етапи виготовлення дронів. Олег організовує та контролює процес, Анатолій відповідає за виготовлення деталей з використанням 3D-принтера, а Владислав встановлює та налаштовує електронні компоненти дронів.

Велика увага приділяється якості та надійності кожного виготовленого дрона. Наприкінці тижня волонтери передадуть 6 дронів військовим на Донецький напрямок, щоб підтримати захисників в цілодобових операціях проти окупантів.

 

Новини Вінниці / Волонтери виготовляють дрони на замовлення військовихНовини Вінниці / Волонтери виготовляють дрони на замовлення військовихНовини Вінниці / Волонтери виготовляють дрони на замовлення військових