22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Як вибрати міжкімнатні двері

міжкімнатні двері

Для того, щоб дизайн кімнати був завершеним, важливими є не лише наявність предметів інтер’єру, меблів, текстилю, але й міжкімнатних дверей, які бувають дуже різними, згідно видів та матеріалів. Саме про міжкімнатні двері та їхні особливості, а також про ключові вимоги при покупці чи замовленні такого товару, ми розкажемо більш детально у цій статті. 

Якими мають бути ідеальні двері? 

Існує переконання, що за деталями інтер’єру можна багато чого дізнатися про мешканця квартири чи будинку, і міжкімнатні двері тут мають особливе значення. Вони не тільки функціонально розділяють простір, а й служать одним із естетичних акцентів та надають інтер’єру приміщення характеру. Думаючи про те, як вибрати міжкімнатні двері, варто взяти до уваги як технічні особливості, так і їх відповідність наявному дизайну і загальній концепції вашого простору. 

Як підібрати двері за дизайном?

Сьогодні вагому роль в створенні дизайну помешкання відіграє декор міжкімнатних дверей. Колись замовники значно більше уваги звертали на функції виробу (теплову або звукову ізоляцію, поділ простору) та матеріали, з яких їх виготовляють.  

Проте зараз можна не дотримуватись суворих рамок порядку і реалізовувати навіть найбільш сміливі чи неординарні дизайнерські ідеї. При цьому абсолютно не обов’язково інсталювати двері, які пасують до кольору стін, тону підлоги чи меблів, можна встановити навіть різнокольорові міжкімнатні двері. 

Однак важливо не перестаратись, аби в підсумку не створювати дисгармонію в інтер’єрі. Відтак ви можете купити однотонні двері та вікна або обрати різні кольори цих виробів і додати до них різноманітні плінтуси, дверні або віконні рами, вітражі тощо. Також пам’ятайте, що при купівлі міжкімнатних дверей важливу роль грає замір дверних отворів. Замірник візьме до уваги всі важливі нюанси, які знадобляться для дальших етапів виготовлення та інсталяції міжкімнатних дверей.

матеріали дверей

Як визначити потрібну вартість?

Під час вибору міжкімнатних дверей «Вартовий» для своєї квартири намагайтеся знайти баланс між ціною та якістю виробів. Слід розуміти, що рівень оплати за такі двері може суттєво варіюватись у залежності від матеріалу виготовлення, дизайну, а також функціональних особливостей. 

З одного боку, якщо ви зекономите на дверях, це може мати наслідком нижчий рівень якості та безпеки. З іншого боку, високі ціни не завжди гарантують найвищу якість. Оптимальним вибором є віднайдення балансу між ціною, характеристиками та виглядом дверей. 

На що слід звернути увагу при виборі дверей?

Як правильно вибрати якісні міжкімнатні двері для власного дому? Перше, що треба брати до уваги під час вибору міжкімнатних дверей – це їх розміри та вид. Розміри дверей для кімнат мають відповідати розмірам дверних отворів. У свою чергу, тип дверей може залежати від того, яким є призначення конкретної кімнати та від ваших вимог до рівня приватності та безпеки. Так, для туалету чи ванної кімнати краще обирати двері з замками, аби гарантувати максимальну приватність.

  • Якість і міцність. Спершу слід ознайомитись із основними характеристиками, які свідчать про рівень якості виробу: комплектацію, вагу, міцність, стійкість до механічних пошкоджень, теплоізоляцію, стійкість до ультрафіолету та ін. 
  • Шумоізоляція, пропускання світла і запахів. Зазвичай, що грубіше та важче дверне полотно, то вищий рівень звукоізоляції воно гарантує. І навпаки, тонкі та легкі дверні полотна можуть відрізнятися мінімальним опором звукопередачі – не більше 26 дБ.
  • Вологостійкість. Цей показник у більшості випадків залежить від рівня якості покриття дверей. Якщо ви розраховуєте на вологостійкість виробу, слід вибирати якісне ПВХ покриття дверних полотен і коробів.
  • Спосіб відкривання дверей. Визначитися з цією характеристикою міжкімнатних дверей треба ще до старту ремонту, оскільки для дверей знадобиться вільний простір. Отож, за цим параметром двері бувають: розпашними, розсувними, хитніми, стаєнними або складними. 
  • Матеріал виготовлення виробу. В наш час більшість виробників пропонують міжкімнатні двері з таких матеріалів, як масив дерева, МДФ, ДСП, екоштон, натуральний шпон, скло, а також ПВХ. Наприклад, для ванних кімнат будуть оптимальними вироби з пластику або зі скла, для спальних кімнат – вироби з дерева.
  • Фурнітура дверей. Вона відіграє функціональну роль. Зверніть увагу на належну надійність металевих ручок, якість петлів і замків. Вони мають бути високоякісними, міцними та гармоніювати зі стилем дверей. 
ЕкоДім

Як вибрати колір міжкімнатних дверей?

Дизайнери радять вибирати дверне полотно за стилем стін, підлоги чи меблів. Однак, як вчинити в тому випадку, коли в кімнаті на підлозі укладене різне покриття? Такі самі складнощі виникають і з меблями – невже доведеться купувати однакові за стилем і кольором меблі для всіх кімнат квартири або дому?

Як вибрати якісні міжкімнатні двері для своєї квартири? У жодному разі не варто обмежуватись традиційними рамками. Коли йдеться про дизайн, дозвольте собі пофантазувати і довіртеся своєму смаку. Кольорів дверей, які пропонують різні виробники, настільки багато, що ви точно знайдете ідеальний варіант.

Де придбати?

поради щодо дверей

У магазині ЕкоДім вам завжди підкажуть, як вибрати хороші міжкімнатні двері. В магазині представлені різнотипні міжкімнатні двері з оптимальною конструкцією, дизайном та матеріалом виготовлення. Наша компанія працює для комфорту своїх покупців!

Для того, щоб не забути про жоден з важливих нюансів під час покупки та зробити найбільш вдалий вибір, спершу проконсультуйтесь щодо будь-яких питань з одним із менеджерів. Вони охоче розкажуть вам, як обрати найкращий варіант з врахуванням бюджету і умов експлуатації.

За матеріалами сайта https://ecodom.vn.ua/