22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Юні художниці з Вінниці здобули призові місця на Міжнародному конкурсі в Польщі


  • Учениці художнього відділення Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» взяли участь в міжнародному двотуровому благодійному конкурсі мистецтв «Rapsodia Polska 2023».
  • Перші місця вибороли Вікторія Безбах та Марія Колосова, друге — Алевтина Рудова.

Юні художниці представили роботи у різних жанрах живопису: пейзаж, архітектурний пейзаж, натюрморт. Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Вікторія Безбах, володарка першого місця, навчається у школі мистецтв «Вишенька» з 2018 року. Краса природи, кольорових нюансів та внутрішнє сяйво — це перше враження від роботи переможниці конкурсу.

— Вікторія — талановита юна художниця, яка володіє гарним відчуттям композиції, надає перевагу живопису. Вона належить до художників із бездоганним відчуттям простору, міри, пропорційності, кольору. Впевнено володіє пензлем, максимально реалістично передає кольорову гаму, демонструє високий рівень майстерності у зображенні натюрмортів та пейзажів, — розповідає викладачка з образотворчого мистецтва, завідувачка художнього відділення Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» Ірина Козак.

Інша володарка першого місця — Марія Колосова. У 2022 році дівчинка разом із родиною переїхала до Вінниці, тікаючи від обстрілів. Відтоді й займається у школі мистецтв «Вишенька». Народилася юна художниця в місті Покров, але більшу частину життя мешкала у Сєвєродонецьку, де навчалась у місцевій художній школі. У своїх роботах передає любов до рідного міста.

— Марія — неймовірно талановита учениця. Її роботи приваблюють цікавим композиційним рішенням та художніми образами, певним змістом, колоритом. Вона володіє різними техніками живопису. Однаково гарно працює над натюрмортами, пейзажними композиціями та портретами. Прагне до досконалості та реалістичності зображення. Створює неймовірні колористичні поєднання. Надає перевагу живопису. Дівчинка полюбляє ходити в маленькі кав’ярні. Малювати й творити там, — зазначає Ірина Козак.

Зі слів викладачки з образотворчого мистецтва, лауреатка диплому ІІ ступеня, Алевтина Рудова, впевнено володіє пензлем, створюючи оригінальні композиції та колірну гаму. Художниця мріє у майбутньому пов’язати своє життя із творчою професією, вступити до будівельного коледжу та навчатися на факультеті «Дизайну».

До речі, всі дівчата минулого року брали активну участь у майстер-класах, фейс-артах та різноманітних мистецьких конкурсах, на яких здобували перемоги.