22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Де у Вінниці замовити теплицю? ТОП виробників

Теплиця

Купити теплицю – чудове рішення, яке має багато переваг. Однак втілення такого бажання в реальність потребує певної підготовки. Якщо ви раніше не займалися городництвом у контексті тепличного вирощування овочів чи інших культур, вам однозначно знадобиться допомога фахівця.

Інтернет-магазин “Нова теплиця” пропонує широкий асортимент теплиць різних видів і модифікацій від виробника. Обираючи цього постачальника, ви отримаєте такі переваги:

 1. Широкий вибір найсучасніших моделей (двосхилі, арочні, пристінні напіварки, односхилі).
 2. Каркаси з оцинкованого профілю і суцільнозварних дуг без додаткових швів.
 3. Великий діапазон розмірів готових каркасів і можливість придбати теплицю під замовлення у Вінниці за бажаними параметрами.
 4. Можливість купити комбіновану теплицю з наявних і замовити таку ж, з урахуванням додаткових побажань з виготовлення.
 5. Професійний монтаж або демонтаж конструкції.
 6. Гарантія 25 років при купівлі теплиць.
 7. Знижки та акційні пропозиції.

Крім того, фахівці зможуть надати вичерпну консультацію з будь-якого питання.

Також варто виділити й інших виробників: 

 • “АгроТеплиця”;
 • “ВінТеплиця”;
 • “Теплиці Поділля”;
 • “Подільські Теплиці”.

У цих компаніях можна купити теплиці різних форм і розмірів.

Які види теплиць популярні

Теплиця

Якщо ви шукаєте, де купити теплицю у Вінниці, варто звернути увагу на кілька компаній, які спеціалізуються на якісному виготовленні тепличних конструкцій, орієнтуючись на світові стандарти якості та побажання своїх клієнтів. 

Типи пропонованих виробів, популярні на ринку:

 • Теплиці під плівку – бюджетний, проте один із популярних варіантів серед початківців. Конструкція легка, проста у використанні та догляді, досить ефективно зарекомендувала себе в межах домашнього вирощування рослин різних типів.
 • Теплиці з полікарбонату та металу – варіант, який популярний при промисловому масштабі. Надають перевагу таким теплицям через простоту у використанні, довговічність і надійність, а також стійкість до впливу несприятливих умов навколишнього середовища без ризику порушення мікроклімату всередині парника.
 • Комбіновані теплиці – ідеальний варіант у співвідношенні ціна/якість.

Усі провідні виробники мають позитивні характеристики на ринку парників і комплектуючих, а також у сфері послуг, що забезпечують ефективне обслуговування теплиць. Однак ваше рішення має ґрунтуватися насамперед на якості товару та відповідності його вашим очікуванням. Теплиця і в домашніх, і в промислових масштабах – це велика робота, яка безперечно порадує своїм результатом, якщо буде грамотно організована.

Рішення купити теплицю – це гарантія стабільності. І нехай для облаштування гарного парника, незалежно від його розмірів, вам доведеться вкласти певну суму коштів, така інвестиція окупить себе вже після першого врожаю. На додачу ви отримуєте поле роботи, що дасть змогу стабілізувати емоційний стан і подбати про своє здоров’я, споживаючи екологічно чисті, власноруч вирощені продукти.