24.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Куди зникла зірка ВІА Гри Альона Вінницька і як співачку поклали в психлікарню

Альона Вінницька була першою солісткою гурту «ВІА Гра». Згодом пішла у сольне плавання. Та останніми роками про співачку ні слуху ні духу. Куди поділася напарниця Надії Мейхер?

Свіжих постів в Інстаграмі Альони Вінницької немає вже 2 роки поспіль. Щоправда, іноді співачка заходить на власну сторінку й вносить якісь корективи у старі дописи, але нових не робить.

У “ВІА Грі” білявка співала не дуже довго – з вересня 2000-го по січень 2023 року. Але запам’яталася шанувальникам, оскільки була першою солісткою. Вже потім Альоні до пари підібрали Надію Мейхер.

Після того Вінницька стала робити сольні проєкти, а її продюсером став чоловік Олексій Большой. Начебто все йшло нормально, та у 2019 році артистка опинилася в психушці. У стосунках з чоловіком назріла криза, на концерти запрошували все рідше. Творча душа не винесла подібних випробувань.

Позбутися затяжної депресії допомогли психіатри. Вони з Олексієм навіть розлучалися на 2,5 роки, а потім знову зійшлися. Друге дихання почалося, коли Альону запросили бути співведучою у проєкті “Зірковий шлях”. Напарниками артистки були Тімур Мірошніченко, Олександр Скічко.

На початку повномасштабного вторгнення Вінницька сповістила, що благовірний подався у тероборону, а вона не може покинути межі Києва, оскільки її мама тяжко хворіє, і літню жінку небажано транспортувати.

Попервах Альона викладала в Інсті антивоєнні пости, а потім перестала. Правду про Вінницьку розповів відомий пліткар Богдан Беспалов. За його словами виходить, що співачка й досі перебуває у межах столиці, нікуди не виїжджала. Але страждає на алкогольну залежність, тому і не виходить на зв’язок із підписниками та фанами.

Джерело