24.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

У Вінниці розпочали ремонт трьох покрівель та завершили ремонт контейнерного майданчика

Багатоповерхівки на вулиця Келецька, 60, вулиця Київська, 106 та вулиця Героїв Нацгвардії, 58 скоро будуть із новими покрівлями

Кілька днів тому підрядники вже приступили до виконання робіт, проте зараз погода створює не найкращі умови для їх швидкого завершення. На роботи із облаштування покрівель підрядникам відведено 4 місяці.

Роботи виконують в межах підготовки до опалювального сезону.  Покрівлі на Київській, 106 та Героїв Нацгвардії, 58 ремонтують повністю коштом міського бюджету, а покрівлю багатоповерхівки на Келецькій, 60 ремонтують на умовах співфінансування, де 2 226 795,97грн – кошти місцевого бюджету, а 200 000грн – кошти ПП «Добробут-Він»

Варто зазначити, що усі ці покрівлі перебували у критичному стані, тож відкладати їхній ремонт на пізніше було недоцільно, – каже директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

На покрівлях будинків Келецька 60 та Київська 106 замінять стяжку, оновлять саме покриття, виконають гідроізоляційні роботи та встановлять нові парапети, виконають обшивку та накриття вентиляційних каналів, оновлять виходи на горища. Крім того, в будинку на Келецькій, 60 на прохання мешканців також встановлять нові козирки над виходами з під'їздів.

На покрівлі будинку на вулиці Героїв Нацгвардії утеплять перекриття, оновлять кроквяну систему, вентиляційні канали (зокрема відремонтують цегляну кладку), встановлять нові водостоки, козирки над під’їздами, а також замість шиферне покриття на металочерепицю.

Загалом цього року в місті планують оновити покрівлі понад десяти житлових будинків. Практично всі вони перебувають в аварійному стані.

 

А от капремонт контейнерного майданчика для збору твердих побутових відходів  на вул. Костянтина Василенка вже завершено.

В межах робіт підрядник встановив майданчик критого типу на п'ять сміттєзбірників для твердих та вологих відходів.

Крім самих сміттєзбірників, на майданчику також встановили додаткову ємність для піску, солі та сорбенту, які стануть в пригоді в холодну пору року, під час ожеледиці. Профінансували капремонт коштом міського бюджету.

Загалом, цього року в місті оновили три майданчики для збору твердих побутових відходів.

 

Усі роботи з капремонту як покрівель, так і контейнерних майданчиків, виконуються на прохання мешканців 

 

Новини Вінниці / У Вінниці розпочали ремонт трьох покрівель та завершили ремонт контейнерного майданчика

Джерело