22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

На лівому березі Дніпра на Херсонщині загинув військовий з Вінницької області Тарас Романенко

Під час снайперського обстрілу, виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Кринки Херсонської області, 12 листопада загинув Тарас Романенко з Вінниччини.

Про це повідомляє Стрижавська територіальна громада.

«Завтра, 16 листопада, о 9:30 прощаємося з Героєм у Стрижавці. Вшануємо земляка живим коридором. Шикуємося від дому загиблого по вулиці Партизанській, 3. Далі – по вулицях Алеї та 40-річчя Перемоги до селищної ради. Прощальна церемонія відбудеться на головній площі селища», – йдеться у повідомленні.

Тарас народився 8 вересня 1984 року в Стрижавці. Навчався у Стрижавському ліцеї №1. Вступив до Державного податкового університету в місті Ірпінь, отримав диплом бакалавра. Батько згадує, що Тарас мав добрий інтелект, багато читав, до нього часто зверталися за порадою друзі. Закінчив навчальний центр Внутрішніх військ України. Працював на Стрижавському кар’єрі та Вінницькому холодильному заводі.

З перших днів війни пішов воювати добровольцем, проходив службу в Гавришівській військовій частині А1231. Був сержантом, старшим стрільцем відділення охорони взводу охорони роти 6 батальйону охорони військової частини. Певний час перебував у Миколаївській області на бойових завданнях. Потім був направлений до Херсонської області.

Щиро співчуваємо родині загиблого і всім близьким, з якими розділяємо втрату.

Вічна пам’ять воїну-герою!