23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

На Запоріжжі загинув військовий Володимир Новак з Вінницької області

На Запорізькому напрямку у складі 3-ої бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» загинув студент 4 курсу факультету адвокатури НЮУ імені Ярослава Мудрого Володимир Новак з Вінниччини.

Про це повідомляє Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

«Володимир народився у м. Хмільник Вінницької області. У 2020 р. без будь-яких вагань вступив до факультету адвокатури нашого університету з великою любовʼю до права та нетерпимістю до несправедливості мріяв стати адвокатом, щоб стояти на варті добропорядку нашого суспільства. Володимир був відмінником у навчанні, приймав участь у житті університету та активно займався наукою, навіть перебуваючи у зоні бойових дій писав наукові роботи та з великим ентузіазмом відвідував заняття і був здатний підтримати будь-яку дискусію. Він був людиною, яка завжди прийде на допомогу і в радості, і в скруті, гарний товариш та життєрадісний юнак», – йдеться у повідомленні.

З перших днів війни Володимир Новак вступив до лав Національної гвардії України, відстоював самобутність та незалежність українського народу в «гарячих точках» фронту, однак виконуючи бойове завдання потрапив під артобстріл та уламок російського снаряду обірвав життя Герою.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!