23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

На Вінниччині відбудеться ретро-тур найдовшою вузькоколійкою в Європі


  • Організатори ретро-туру Гайворонським експресом запрошують у захопливу подорож найдовшою вузькоколійкою в Європі.
  • Гості зі всієї України матимуть можливість здійснити поїздку історичною 126-річною вузькоколійкою під тягою найстарішого діючого паровоза в Україні — 159 №4-95. 

Як інформують на Фейсбук-сторінці Гайворонської вузькоколійки, цього разу захід буде присвячений Всесвітньому дню вишиванки.


У програмі: захоплива подорож у минуле на ретро-поїзді, мальовничі краєвиди українського Поділля, смачний гарячий обід на березі Південного Бугу, культурно-мистецька програма від Гайворонської громади, а на пероні залізничного вокзалу у Гайвороні та Бершаді відбудеться благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.


Квитки на ретро-поїзд вже доступні у мобільному застосунку Укрзалізниці, на сайті https://booking.uz.gov.ua/uk/, в чат-ботах Укрзалізниці та в касах вокзалів. Шукайте поїзди сполученням:

  • №961 Гайворон — Бершадь,
  • №962 Бершадь — Гайворон,
  • №924 Гайворон — Хащувате, 
  • №923 Хащувате — Гайворон.

Середня вартість квитка на ретро-поїзд в одному напрямку — 130 гривень для дорослого та 98 гривень для дітей до 14-ти років.


Традиційно, для зручного доїзду до початкової точки та повернення додому, призначається курсування безпересадкових причіпних вагонів сполученням Київ — Гайворон та Львів — Гайворон.

Відправлення поїздів з Києва та Львова ввечері 17 травня, з Гайворону назад — ввечері 18 травня. Квитки на трансфер вже у продажу на офіційних веб-ресурсах Укрзалізниці.

Для замовлення екскурсії до краєзнавчого музею та екскурсій містом бажаючі можуть звернутися за телефоном: 067-696-51-07.