20.06.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Нова пральна машина: Корисні поради щодо вибору

Вибір пральної машини

При виборі дорожчого обладнання важливо переконатися, що ви вибрали модель, яка прослужить вам довгий час. Пральна машина досить важлива частина домашнього господарства. Купуючи пральну машину, ви хочете, щоб вона була якісною та надійною, зручною та не залишала після себе купу брудного одягу.

Характеристики пральної машини

Зараз вже практично немає пральних машин без усіляких режимів, ступенів прання та різних швидкостей віджиму. Але перш ніж купити пральну машину, переконайтеся, що вона оснащена всіма потрібними функціями.

Деякі пристрої мають таймери, цифровий екран та інші додаткові функції. Якщо вважаєте, що вам не потрібно так багато функцій, то можна пошукати потрібну пральну машину без них і трохи заощадити на ціні.

Розмір та обсяг

Перед покупкою пристрою необхідно передбачити місце, куди його можна поставити. Це корисно для будь-якої домашньої покупки. Попередньо визначивши місце, куди ви хочете поставити пристрій, виміряйте простір рулеткою. У результаті ви отримаєте необхідні розміри, яким має відповідати пральна машина.

Якщо ви живете в невеликому будинку, то доведеться придбати пральну машину меншого розміру, або виділити для неї більше місця. Але не забувайте і про обсяг одягу, який ви можете в нього помістити. Зазвичай він пов’язаний із розміром машини. Тому якщо у вас часто накопичується багато брудної білизни, то і пральна машина має бути більшого розміру. По висоті та ширині пральні машини не особливо відрізняються одна від одної, але все ж таки – вимірюйте ретельно.

Матеріали, з яких вона виготовлена

Як і в більшості інших видів техніки, матеріали виготовлення дуже впливають на ціну. Часто вони є визначальним чинником. Зрозуміло, що краще матеріали, тим довше прослужить машина.

Якщо ви знайшли хорошу та недорогу пральну машину, обов’язково перевірте матеріали. У пральних машинах нижчої якості барабани виконані з армованої кераміки чи пластику. Якщо такий варіант вас не влаштовує, пошукайте машину з барабаном із нержавіючої сталі. Це найміцніший матеріал для виготовлення барабана.

Споживання електроенергії

Зазвичай для електроприладів одним із найважливіших показників є споживання електроенергії та згодом води. Серед нових моделей практично немає таких, які споживали б багато електроенергії, але серед старих моделей вони є. Якщо ви вибираєте стару модель, перед покупкою бажано перевірити, який клас споживання електроенергії має ваша пральна машина. Найчастіше низька вартість техніки компенсується високим споживанням.