22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Оптимізація митного оформлення

Оптимізація митного оформлення

Діяльність багатьох компаній передбачає проведення зовнішньоекономічних операцій. Налагодження співпраці із закордонними компаніями як для експорту, так і імпорту потребує професійного рішення. Знання особливостей, вивчення законодавства та підготовка паперів – те, без чого не обійтися. Для цього буде потрібен митний брокер у Львові, який допоможе компанії збільшити прибуток. Спеціаліст є посередником між власником товару та митними органами, представляючи інтереси клієнта.

Вартість його послуг залежатиме від обсягу робіт та складнощів проведення процесу. Однак, вона виправдана, оскільки клієнт позбавляється проблем, і може не турбуватися про проходження митниці. Компанія «ФОТРЕЙД» пропонує послуги перевірених митних брокерів, які справляються із завданнями різної складності.

Чим займається брокер?

митний брокер

Головне завдання спеціаліста – захистити клієнтів від документальних проблем. Якщо говорити про комплексне обслуговування, то воно передбачає:

 • Надання консультації;
 • Проведення електронного декларування;
 • Отримання документації;
 • Розрахунок митної вартості та податків;
 • Оптимізацію платежів;
 • Оплату податків, які потрібно внести під час проходження митниці;
 • Розміщення продукції на складі;

Це лише частина послуг, якими займається брокер. Професійний підхід дозволяє оптимізувати митне оформлення, прискорити процес та скоротити витрати.

Як проводиться оптимізація?

Учасники зовнішньоекономічної діяльності мають сплачувати податки, розмір яких залежить від митної ціни продукції. Її розрахунок не завжди такий простий, як здається. Оптимізація податків – це комплекс заходів, що передбачає:

 • Визначення кодів, залежно від категорії товарів. Клієнт може імпортувати продукцію під неправильним кодом, який є дорожчим. Один вид товару може проходити під декількома позначеннями, але нюанс у тому, що одне буде дешевшим, а друге – дорожчим;
 • Проведення аналізу коду. Спеціаліст проводить перевірку на наявність заборон чи обмежень. Перед присвоєнням коду перевіряється його статус. Можливо, що категорію вже переміщено до забороненої, і вам доведеться заплатити штраф;
 • Розробка плану, який допоможе зменшити вартість доставки продукції на митницю. Оскільки вартість буде знижено, то й податки зменшаться;
 • Оформлення документів, які потрібно надати для визначення ціни. Вони мають підтвердити, що вартість обґрунтована. Це дозволить уникнути коригування митної ціни;
 • Підготовка декларації;
митне оформлення

Це дозволяє оптимізувати митне оформлення та позбутися зайвих платежів. Самостійно з цим не впоратися, тому потрібна допомога брокера. Фахівець володіє знаннями про чинні закони і зможе підібрати той план, який буде раціональним. В результаті продукція зможе оперативно проходити митницю, розмір податків буде мінімальним, а компанія не порушуватиме вимог закону.

Де можна укласти співпрацю зі спеціалістом?

Митне оформлення – складний процес, що потребує професіоналізму. Для отримання допомоги можна звернутися до компанії «ФОТРЕЙД». Досвідчені брокери займаються вирішенням завдань різної складності, гарантуючи оптимізацію імпорту чи експорту. Розробляється відповідна схема, вивчаються закони та особливості товару. Заощаджувати на послугах спеціаліста не варто, так як це може вплинути на результат роботи.

За матеріалами сайту https://fotrade.com.ua/