22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Під час будівництва укриття у дитсадку загинув молодий чоловік

27 червня 2024 року у Вінниці під час будівництва укриття у дитячому садку на вулиці Київській зсув землі засипав молодого чоловіка.

Інцидент стався близько 13:37, коли на лінію 101 надійшло повідомлення про зсув землі, що поховав під собою працівника, який копав траншею. Руслан Новак, начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС області, розповів, що на місці події працювали рятувальники, комунальники, поліція та медики. За його словами, хлопець був на глибині п'ять метрів під шаром ґрунту, що значно ускладнило рятувальну операцію. Лише о 17:10 вдалося підняти тіло без ознак життя за допомогою екскаваторів.

Фахівці Нацполіції наразі з'ясовують обставини події, що призвели до трагедії. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України, яке передбачає порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Фірма підрядника, яка здійснювала земляні роботи, та представники міської ради відмовилися спілкуватися із журналістами.

 

Новини Вінниці / Під час будівництва укриття у дитсадку загинув молодий чоловікНовини Вінниці / Під час будівництва укриття у дитсадку загинув молодий чоловікНовини Вінниці / Під час будівництва укриття у дитсадку загинув молодий чоловікНовини Вінниці / Під час будівництва укриття у дитсадку загинув молодий чоловікНовини Вінниці / Під час будівництва укриття у дитсадку загинув молодий чоловікНовини Вінниці / Під час будівництва укриття у дитсадку загинув молодий чоловікНовини Вінниці / Під час будівництва укриття у дитсадку загинув молодий чоловікНовини Вінниці / Під час будівництва укриття у дитсадку загинув молодий чоловікНовини Вінниці / Під час будівництва укриття у дитсадку загинув молодий чоловікНовини Вінниці / Під час будівництва укриття у дитсадку загинув молодий чоловік

Джерело