23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Вінниця прощається з героєм

28 червня 2024 року Вінниця прощається з відважним воїном, старшим сержантом Володимиром Коваленком, який загинув під час військових дій на Харківщині.

Володимир Коваленко народився 30 вересня 1974 року у Вінниці. Після закінчення 35-ї загальноосвітньої середньої школи, він навчався у Вінницькому професійно-технічному училищі №2 за спеціальністю «Наладчик верстатів з ЧПУ». Працював на місцевих підприємствах, де завдяки своїм "золотим рукам" заробив повагу колег. Він був майстром на всі руки, завжди готовим допомогти, і з таким же "золотим серцем" підтримував усіх довкола.

Військова служба займала значну частину життя Володимира. Він служив морським піхотинцем у Керчі під час строкової служби. У 2015-2016 роках виконував бойові завдання в зоні АТО/ООС, а з початком повномасштабного російського вторгнення знову став на захист Батьківщини у складі стрілецького батальйону 116-ї окремої механізованої бригади. Володимир загинув 22 червня 2024 року поблизу села Сеньківка Куп'янського району Харківської області. Йому було 49 років.

Володимир мав міцну родину, разом із дружиною виховував сина. Його мати, Любов Борисівна, з теплом згадує свого сина: "Володимир мав золоті руки і золоте серце. Він допомагав усім і завжди прагнув перемоги для рідної країни". Володимир був справжнім бійцем, відданим своїй сім'ї та Батьківщині.

Церемонія прощання розпочнеться о 10:00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Після цього вінничани матимуть змогу віддати останню шану Захиснику біля його будинку за адресою: вул. М. Ващука, 11. Поховання відбудеться об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Джерело