23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

У травні в Хмільнику можна безкоштовно пройти обстеження на мамографі “Квітка”

В травні на Вінниччині працюватиме пересувний мамограф «Квітка». Як зазначили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, цього місяця пересувний мамограф «Квітка» працюватиме у 9 громадах. 

Пройти обстеження у травні мають жінки з Шпикова, Літина, Мурованих Курилівців, Теплика, Ладижина, Хмільника, Чернівців, Гайсина та Шаргорода.

У Подільському регіональному центрі онкології наголошують, що обстеження безоплатне за наявності роздрукованого та наявного е-направлення від сімейного/лікуючого лікаря.

«Квітка» працює у громаді два дні. Приїжджають у населений пункт близько 10:00. За один день можуть обстежити 30 мешканців. Результати пацієнти отримують через 7-10 днів.

«Обстеження є особливо важливим для жінок 40-річного віку та старше. Це стосується тих, хто не проходив мамографічне обстеження 2 і більше років з профілактичною ціллю. Не проходили мамографію не менше 1 року за наявності патології молочних залоз та мають підозру на патологію молочної залози (група ризику). Жінкам до 40 років лише за рекомендацією лікаря», – наголошують в онкоцентрі.