22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

У Вінниці відбудеться Міжнародний фестиваль «Живий Вогонь». Що чекає на гостей


  • На території Креативного простору «Щедрик» відбудеться Благодійний ХІV Міжнародний фестиваль звичаєвої культури «Живий Вогонь».
  • Розповідаємо коли пройде захід та що організатори підготували для гостей. Відзначимо, що на фестивалі збиратимуть допомогу на потреби ЗСУ. 

«Щороку ми запалювали «живий вогонь» як символ життя, миру та любові.  Останніми роками — як символ Перемоги та Незламності українського народу. Незважаючи на війну та інші перешкоди разом з тисячами гостей проводимо фестиваль заради збереження української культури та підвищення національно-патріотичного духу населення. Проведення цього заходу є надзвичайно важливим. Бо ж саме за свою ідентичність, за культуру та незалежність ми сьогодні воюємо з ворогом. Тому і цьогоріч ми прийняли рішення зробити все можливе, щоб фестиваль відбувся, — поділилися з редакцією «20 хвилин» організатори фестивалю. — На кожен новий фестиваль ми шукаємо ідеї та цікавинки, щоб потішити та вразити гостей. Ось і в цьому році ми попрацювали над тим, щоб програма була змістовна, насичена та цікава як для дітей, так і для дорослих. Аби від першої до останньої хвилини фестивального дня кожний відвідувач отримав приємні спогади, залишив на згадку гарні світлини та цікаві відео».

1
1
1
1
1

Коли: 22 червня, з 12.00 до 21.00

Де: вул. Ботанічна 15

Вхід вільний!

Короткий план фестивалю: 

  • 12.00 — 18.00: національно-патріотичний концерт, потужні виступи вокалістів, вражаючі хореографічні постановки, покази національного автентичного та дизайнерського одягу. 
  • 18.00 — 19.30: показові виступи козацьких та спортивних колективів, козацькі забави,  ходіння по вугіллю.  
  • 19.30 — 20.45: виступи популярних рок-гуртів (молодіжний гурт «Contra Bass», гурт «Та Рута»  та альт поп гурт «Angy Kreyda»)
  • 20.45 — 21.00: незабутнє містичне мега шоу — видобування «живого вогню», «Народження Богині Вогню» (випалення 1,6 метрової керамічної скульптури) в супроводі театралізованої постановки з числа учасників танцювальних колективів та козаків. 

1
1
1
1
1

Під час фестивалю працюватимуть локації реконструкторів, пластунів, козаків та військових ветеранів. До участі запрошені представники поліції, ДСНС, хабів ВПО, волонтерів, громадських та міжнародних організацій.  

Гості зможуть більше ознайомитись з національними традиціями на локаціях народних майстрів, під час майстер-класів та поласувати стравами козацької кухні.  

На фестивалі буде зібрана благодійна допомога на потреби ЗСУ. 


 Джерело