23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

У Вінницькій дитячій обласній лікарні успішно видалена рідкісна кіста

12-річному пацієнту було успішно проведено надскладну операцію з видалення пресакральної кісти, що знаходилась у крижово-куприковій ділянці.

Згідно з повідомленням Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, дитина вже з народження мала утворення у крижово-куприковій ділянці, яке за останні пів року почало активно збільшуватись. Це змусило батьків звернутися до медичних фахівців для отримання кваліфікованої допомоги.

Після детального обстеження, яке включало УЗД, КТ та МРТ тулуба, було встановлено діагноз – пресакральна кіста. За результатами досліджень було прийнято рішення про негайне хірургічне втручання для повного видалення цього утворення. Операція пройшла успішно, без ускладнень, що свідчить про високий професіоналізм медичного персоналу та використання передових технологій у лікуванні.

Післяопераційний період протікав успішно, і на п'ятий день пацієнт був виписаний зі стаціонару на амбулаторне лікування. Контрольні огляди показали відсутність рецидиву утворення, що свідчить про ефективність проведеної терапії та адекватність обраного лікувального підходу.

Пресакральні кісти у дітей є рідкісними захворюваннями, які вимагають складної діагностики та високотехнологічного лікування. Тому цей випадок є прикладом того, як вчасна медична інтервенція та професіоналізм медичного персоналу можуть значно поліпшити якість життя та здоров'я дитини, надати їй можливість на повноцінне майбутнє.

Джерело