20.06.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Уламки ворожого безпілотника з нездетонованою бойовою частиною знайшли на Вінниччині


  • Уламки збитого «шахеда» знайшли у полі 15 березня.
  • Вибухотехніки поліції обстежили місце падіння БПЛА та оглянули його залишки.

Мешканці Тульчинщини звернулися до поліції з повідомленням про те, що у полі знайшли предмет, схожий на безпілотник.

На місце події одразу прибули спеціалісти вибухотехнічної служби. Вони оглянули знайдені уламки та ідентифікували їх.


Виявилося, що люди натрапили на нездетоновану бойову частину дрона. Її вага — близько 50 кг. Уламки безпілотника розлетілись у радіусі 200 метрів.

— Навіть попри те, що безпілотник був збитий, небезпека від нього не менша. Тому просимо людей не нехтувати особистою безпекою: під час повітряної тривоги перебувати в укриттях, а при виявленні потенційно небезпечного предмета одразу телефонувати 101 та 102,  — наголошують в поліції.

Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків. 

Нагадаємо, 14 березня збитий російський дрон зманеврував та влучив у житловий будинок. Загинуло подружжя Остапенків, за життя їхнього 26-річного сина досі борються лікарі. У лікарні також перебувають двоє хлопців з Тульчинського району. Вони мають опіки тіла, але обоє в свідомості. Одному з юнаків планують зробити операцію з пересадки шкіри, адже вогнем обпалило спину і руки. Детальніше про наслідки нічної атаки безпілотниками читайте в матеріалі за посиланням.