30.06.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Вінничани вибороли 19 медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

З 20 по 23 червня в Кам'янець-Подільську проходив чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків на подовжених дистанціях.

На чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації вінницькі спортсмени вибороли шість золотих, вісім срібних та п'ять бронзових медалей в особистому заліку. Високі результати стали можливими завдяки злагодженій командній роботі та чудовій підготовці спортсменів, що допомогло збірній команді вінничан посісти друге загальнокомандне місце.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський підкреслив важливість командного духу та відданості справі.

Чемпіонами України зі спортивної радіопеленгації стали:

• Серед дорослих: Аліна Солоненко (двічі).
  • Серед юнаків та дівчат до 14 років: Марія Кіча (двічі) та Олександр Богуславський.

Призерами змагань у своїх категоріях також стали:

• Серед дорослих: Олександр Марчук (срібло) та Аліна Солоненко (срібло).
  • Серед юніорів до 19 років: Володимир Ляхович (двічі срібло) та Богдан Філоненко (бронза).
  • Серед юніорок до 19 років: Уляна Пізюк (срібло).
  • Серед дівчат до 14 років: Марія Кіча (дві бронзи).
  • Серед юнаків до 14 років: Володимир Богуславський (срібло та дві бронзи).

Ці досягнення стали можливими завдяки наполегливій праці, високому рівню підготовки та справжньому командному духу, який демонстрували спортсмени протягом всіх змагань. Вінничани показали, що завдяки цілеспрямованості та відданості можна досягати високих результатів на національному рівні, представляючи своє місто на чемпіонатах України.