22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Врятовано двох кошенят з палаючої будівлі

Рятувальники Вінниччини врятували двох новонароджених кошенят з палаючої будівлі в селі Івча Літинської громади.

Подія сталася 9 травня пізнього вечора, коли рятувальники займалися ліквідацією пожежі господарчої споруди. Вогонь загрожував не лише будівлі, але й тим, що перебувало всередині.

З вогню відважні бійці ДСНС винесли маленьких кошенят, які ще навіть не розплющили очі. Навіть у небезпеці, рятувальники не залишили без уваги цих беззахисних створінь і забрали їх до безпеки.

Однак допомога не припинилася лише з врятуванням від палаючого будинку. Рятувальники, забравши кошенят до свого підрозділу, вирішили знайти для них новий дім та догляд. Вони віддали малечу під опіку кішці, яка мешкає поруч з пожежною частиною.

Таким чином, два маленькі кошеняти, врятовані з полум'ям, тепер мають шанс на щасливе життя в новій люблячій родині. За тиждень два, ці маленькі вусаті друзі шукатимуть свою нову домівку, де їх будуть любити й дбати про них.

 

Новини Вінниці / Врятовано двох кошенят з палаючої будівлі Новини Вінниці / Врятовано двох кошенят з палаючої будівлі Новини Вінниці / Врятовано двох кошенят з палаючої будівлі