23.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Як змінити мову на смартфоні Xiaomi (Сяомі): 2 + 1 ефективних способи

змінити мову в телефоні Xiaomi

На український ринок телефони Xiaomi потрапляють зазвичай уже з потрібною прошивкою. Тому користувачеві не доводиться змінювати параметри системи та додатків. Але є випадки, коли змінити мову в прошивці або додатку все-таки доводиться. Наприклад, якщо виник глюк системи, неправильно встановлено оновлення. Або ж користувач вчить, наприклад, французьку і хоче, щоб інтерфейс його телефону був саме французькою. Про те, як змінити мову на Xiaomi (Сяомі), розповідають фахівці Avic. 

Як змінити мову в телефоні Xiaomi 

Якщо змінити мову на українську чи будь яку іншу потрібно для всього гаджета, скористайтеся одним із двох популярних методів. 

Зміна в «Налаштуваннях» MIUI 

Цей спосіб найпростіший та підходить для більшості смартфонів на Android (Xiaomi, POCO, Redmi). Користувачеві потрібно перейти в «Налаштування» – «Розширені» – «Мова і введення» – «Мова» – та вибрати потрібну. Щойно ви натискаєте на потрібну мову, налаштування відразу застосовується до всіх написів у смартфоні. Щоб повернути все назад, потрібно повернутися в це ж меню та вибрати мову, яку було встановлено спочатку.

Важливо! Якщо перейти до «Налаштування» – «Розширені» – «Регіон», та вибрати якусь країну, мова залишиться незмінною, вона не зміниться на мову вибраного регіону. Сяомі має деякі налаштування, які мають регіональну прив’язку. Наприклад, на частині моделей включити утиліту «Карусель шпалер» можна лише вибравши регіон «Індія». Але на мову пристрою зміна регіону ніяк не впливає. 

змінити мову в телефоні Xiaomi

Hard Reset та початкові налаштування 

Метод максимально радикальний. З його допомогою можна «відкотити» смартфон до заводських налаштувань. Попередньо важливо зберегти всі свої дані та файли за допомогою резервного копіювання, оскільки після «Hard Reset» смартфон буде повністю очищеним, без жодного файлу – ніби щойно після покупки.

Щоб зберегти копію всіх важливих файлів, перейдіть  до «Налаштування» – «Резервне копіювання» – «Почати копіювання»; або «Параметри» – «Про телефон» – «Резервування та відновлення» – зробити резервну копію на Xiaomi Cloud, Google обліковий запис або комп’ютер.

Також перенести фото, відео, документи можна на Google Диск або флеш-накопичувач. 

А щоб зробити сам Hard Reset, потрібно зайти до: 

  • «Налаштування» – «Система та оновлення» – «Скидання» – «Відновлення заводських налаштувань»; або «Установки» – «Про телефон» – «Скинути установки» – «Стерти всі дані».
  • Далі смартфон запуститься. Користувачеві буде запропоновано стандартне, базове налаштування телефону. Один із перших пунктів, який потрібно вибрати – мова пристрою. Відразу на цьому етапі потрібно вибрати ту мову, якою ви будете користуватись. 

Перепрошивка смартфона 

Що це за метод і чи є в ньому сенс? Буває, що смартфон Сяомі зроблено не для світового ринку, а виключно для китайського. В такому випадку прошивка встановлена ​​не універсальною «Global», а «China». Тобто, інтерфейс у такому пристрої найчастіше лише китайською та англійською мовами, зрідка ще є хінді.

Перепрошивку смартфонів Xiaomi також роблять, щоб додати до списку доступних мов якусь незвичайну, якої немає у стандартному списку. Але для цього доведеться пошукати потрібну версію. Особливо якщо мова рідкісна.

Перепрошивка смартфона, купленого в офіційному магазині, позбавляє гаджет гарантії. Краще замовити смартфон Сяомі в магазині Avic, з прошивкою якого все гаразд. І у випадку подібних налаштувань, такий пристрій не перетвориться на марний шматок пластику. 

змінити мову в телефоні Xiaomi

Як змінити мову в додатку 

Деякі утиліти на смартфонах Xiaomi мають цікаву особливість – у них можна змінити мову. При цьому це ніяк не позначається на самому телефоні – меню та інші програми продовжують працювати з тією мовою, яку ви обрали з самого початку.

Приклад програми, в якій можна змінити мову – MiHome. Як це зробити: 

  • запустити програму;
  • вибрати в нижньому меню «Профіль» – «Налаштування»;
  • натиснути на вкладку «Мова» (після цього ви перейдете до списку всіх доступних мов) та вибрати потрібну. 

Загалом, змінити мову системи або окремої програми, коли у вас телефон Xiaomi – це реально. Можна скористатися класичним методом через «Налаштування» або зробити Hard Reset. Просунуті користувачі також можуть вдатися до перепрошивки свого девайсу. Зміна мови в окремій утиліті, на жаль, не завжди доступна. Цю можливість необхідно перевіряти для кожної конкретної програми.Отож, якщо вам потрібен смартфон Сяомі з українською або російською мовою інтерфейсу, обирайте в магазині Avic. Тут є всі актуальні моделі за вигідною ціною.